Kategorie
Produkty
Relaxační hudba na CD
Ostatní

Hanka Kynychová: Hubněte s Mf Dnes - sada 4 DVD za výhodnou cenu !!

DVD Hanka Kynychová

Hanka Kynychová: Hubněte s Mf Dnes - sada 4 DVD za výhodnou cenu !!
Hanka Kynychová: Hubněte s Mf Dnes - sada 4 DVD za výhodnou cenu !!
Cena s DPH:259.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Do vyprodání zásob. Hubněte s Mf Dnes s Hankou Kynychovou - cvičení - sada 4 DVD za výhodnou cenu !!

Sada obsahuje tyto DVD:

1. DVD:
   Cvičení na tomto DVD je určeno pro úplné začátečníky, ženy a muže vašeho věku, ale také pro těhotné ženy a dospívající dívky. Začneme posilovacím tréninkem, kterým si během 25 minut protáhnete tělo, vyzkoušíme si i řadu posilovacích cviků na zpevnění břišních svalů, hýždí, stehen a zad. Posilovací cvičení provádíme pouze váhou vlastního těla, nepotřebujete žádné cvičební pomůcky, pouze cvičební podložku. Hubnutí. Jak začít a vydržet? Také začínáte s hubnutím stále znovu a znovu? Jak začít, abyste vydrželi a opravdu zhubli? Existuje ideální způsob jak zhubnout? Hubnou jinak ženy a muži? Musí být hubnutí utrpení? Kdy je čas vyhledat při hubnutí odbornou pomoc? Na tyto a další otázky odpovídá PhDr. Iva Málková, psycholožka a přední odbornice na problematiku hubnutí.

2. DVD:
   Toto DVD navazuje na první díl cvičení s Hankou Kynychovou. Vaše kondice je už dobře nastartovaná a můžete tak zvětšit objem a pestrost sviků. Ke cvičení využijete opět pouze váhu vlastního těla. Cvičební nářadí nepotřebujete, pouze svičební podložku. Na DVD najdete program pro protažení a uvolnění zad od krční až po bederní část. Také i na ostatní zkrácené partie včetně hýždí a stehen. Posilovací trénink je výběr nových posilovacích sviků zaměřených na formování břišních svalů, hýždí a stehen. Jakmile budete mít pocit, že vaše kondice je na dobré úrovni, a máte pocit, že zvládnete náročnější cvičení, nezapomeňte si koupit i další DVD Hubněte s MF DNES. Hubnutí, psychika a zdraví Existuje závislost na jídle? Proč se často odměňujeme jídlem ajak to překonat? Dá se na obezitu nahlížet jako na nemoc? Je obezita dědičná? Dá se zhubnout jen přísnou dietou bez cvičení? Tyto a další otázky pohledem psycholožky a lékařky MUDr. Mgr. Eriky Matějkové.

3. DVD:
   Obsahem DVD Hubněte s MF DNES 3 je cvičební program zvaný P-Class. Čeká vás posilovací (formovací) a spalovací (aerobní) trénink, díky němuž získáte lepší fyzickou kondici a vytvarujete problémové partie. Ke cvičení nepotřebujete žádné cvičební pomůcky, pouze cvičební podložku. Začneme rozehřátím z kroků aerobní abecedy, následuje choreografie, během níž se sznámíte s aerobním názvoslovím. Hlavní posilovací část je zaměřena na zpevnění hýžďových, břišních a steheních svalů vahou vlastního těla. Cvičení ukončíme závěrečným strečinkem. Jak správně cvičit při hubnutí? Proč je při hubnutí tak důležité cvičení? Jaké cvičení je při hubnutí nejlepší a které sporty naopak nezaberou? Jak si vybrat vhodný sport a jak často cvičit? Dá se něco shodit třeba při uklízení, mytí podlahy, luxování či žehlení? Na otázky o hubnutí a cvičení odpovídá cvičitelka a instruktorka Zuzana Klingerová.

4. DVD:
   Hanka Kynychová P-Class - Cvičení s posilovací gumičkou Obsahem čtvrtého DVD Hubněte s MF DNES je cvičební program P-Class - posilování problémových partií s využitím posilovací gumičky. Trénink obsahuje jednoduché krokové variace s využitím kroků nízkého aerobiku. Příjemně si zahřejete svalstvo a získáte dobrý pocit z toho, že jste sestavu zvládli. Po zahřátí nás čeká posilovací trénink násobený cvičením s posilovací gumičkou. Na závěr se společně protáhneme. Jak jíst a co jíst, abyste zhubli? Lidé, kteří se chystají zhubnout, se asi nejvíc děsí toho, že jim dietní jídelníček nebude chutnat a že se v životě pořádně nenajedí. Je to obava oprávněná? Jak má vlastně vypadat ideální oběd a co by si měl hubnoucí dát k večeři? Na otázky o hubnutí a správné výživě odpovídá MUDr. Kateřina Cajthamlová.