Kategorie
Produkty
Relaxační hudba na CD
DVD Ostatní

Jóga HUBNUTÍ - DVD

DVD Jóga
DVD Zuzana Klingrová

Jóga HUBNUTÍ - DVD
Jóga HUBNUTÍ - DVD
Cena s DPH:129.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Seznamte se s nejúčinnějšími ásanami na podporu hubnutí, naučte se vařit podle ajurvédy, získejte pevné a pružné tělo a hlavně psychickou pohodu. Komplexní pomocník při snaze udělat něco s nadbytečnými kilogramy nabízí 84 stran věnovaných józe a hubnutí plus 90 minut cvičení.

Říkáte si, jak může jóga pomoci s hubnutím. Hodně! Pracuje totiž komplexně: díky ásanám zrychlíte zažívání, rozproudíte lymfu, podpoříte činnost střev, jater a všech vnitřních orgánů. Na podložce uvolníte stres, zapojíte všechny svaly, zpevníte střed těla a získáte pevné a pružné tělo. A jen tak mimochodem půjde ručička váhy dolů. Vy při to, získáte nejen zdravou váhu, ale hlavně rovnováhu.

„Jóga totiž není jen fyzické cvičení, má moc měnit lidské životy,“ říká Zuzana Klingrová. S naším speciálem můžete začít i vy!

Co nabízí DVD
Najdete na něm tři lekce, kterými vás provede zkušená lektorka Zuzka Klingrová. Sestavy jsou zaměřené na stimulaci trávení a metabolismu, rozproudění krve, vody i lymfy ve vašem těle.

Posílení centra těla a stimulace třetí čakry, která souvisí s naším ‚vnitřním ohněm‘ (zažíváním). Dechové techniky uvolní stres, prohřejí celé tělo a zrychlí váš metabolismus a tím pádem i spalování kalorií. Nechybí ani závěrečné uvolnění a relaxace.

Česky. Celkem 90 minut cvičení.