Kategorie
Produkty
Relaxační hudba na CD
DVD Ostatní

PILATES technika pro začátečníky a mírně pokročilé

Cviky Pilates
DVD Pilates

PILATES technika pro začátečníky a mírně pokročilé
PILATES technika pro začátečníky a mírně pokročilé
Cena s DPH:299.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

PILATES technika pro začátečníky a mírně pokročilé.
 

Cílem techniky je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání; propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla - jádra, tzv. "power house". Technika celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly, s důrazem na správné dýchání, tím svaly také okysličuje a podporuje cirkulaci krve.

PILATES TECHNIKA nevyčerpává, dodává energii. Tato metoda nepoužívá nespočetná opakování cviků až do únavy svalů, naopak vytváří podpůrný metabolický systém pomocí pozvolného vypracování jednbotlivých svalových skupin s cílem dosažení harmonického celku. Pohybové sekvence jsou v každém programu promyšleně vypracovány tak, aby odbouraly špatné návyky držení těla a nenásilnou formou posilovaly celé tělo a jeho držení. Programy jsou od začátečníků přes mírně pokročilé až po velmi pokročilé, od laické veřejnosti po sportovce a tanečníky.

PILATES TECHNIKA je kondiční i rehabilitační cvičení. PILATES je cvičební systém, vyvinutý tak, aby vás vybavil přirozenou pohybovou grácií.

DVD v češtině. Délka 58 minut.