Kategorie
Produkty
Relaxační hudba na CD
Ostatní

Žijte Jógu – Mindfulness - 2 CD

DVD Václav Krejčík
Relaxační CD

Žijte Jógu – Mindfulness - 2 CD
Žijte Jógu – Mindfulness - 2 CD
Plakát Žijte jógu plán
Plakát Žijte jógu plán
Cena s DPH:299.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

V rámci 2CD ŽIJTE JÓGU – Mindfulness vám nabízím teoretické a praktické postupy jak trénovat svou pozornost a rozvíjet své schopnosti. Václav Krejčík.

Audioprogram prvního CD ŽIJTE JÓGU obsahuje vybrané a rozšířené části knihy Žijte jógu, které jsou doplněné o nové a podnětné texty zabývající se specifickými tématy života. Okusíte cestu seberozvoje pomocí eticko-morálních doporučení (jama) a podpoříte svůj vnitřní zdroj. Inspirujete se v tom jak harmonizovat svůj osobní i pracovní život. Inspirace a motivace – to je základ prvního CD, které se zabývá momentem TEĎ a TADY, mindfulness (všímavost) a příklady i zamyšleními, které se dotknou vaší mysli a budou rezonovat.
Audioprogram druhého CD JÓGOVÁ PRAXE obsahuje pravidla praxe jógy, techniky dynamického a harmonizačního dechu, jednoduché
Ve vloženém plakátku ŽIJTE JÓGU PLÁN vám přináším návod na osobní praxi powerjó Můžete si ho položit na svou podložku a bez listování v knize podle něj cvičit.
CD stačí vložit do přehrávače, posadit se a poslouchat, stejně jako praktikovat. Nějaká informace v mysli uvízne, a tak ji tam nechte pobýt a meditujte o ní. Jen pozorujte, co vám s touto „nitkou“ přichází do prostoru vaší mysli.

„Vzít za kliku a otevřít dveře, vstoupit do nitra a jen být. To se jednoduše řekne, ale kdyby to bylo tak jednoduché jako otevřít a zavřít ... být sám sebou, pobývat v míru se sebou samým a radovat se z maličkostí i všedností, byl by v přítomnosti každý. Prožívání momentu „teď a tady“ je úkol každého dne a „mindfulness“ k přítomnosti otevírá cestu. Buďte pozorní a žijte s vědomím momentu, který se může s každým dalším nádechem a výdechem změnit,“ dodává k tématu CD, autor, Václav Krejčík.

Obsah CD:

1. CD Žijte jógu
Teď a tady
Objevte svůj vnitřní zdroj
Když pracujete, pracujte
Objevte svou tvář
Mindfulness – všímavost
Mindfulness – tipy

2. CD Jógová praxe
Objevte celistvost
Najděte svůj střed
Dýchejte a uvolněte se
Osobní jógová praxe
Meditace

Bonus: Plakát o rozměrech 360 x 480 mm – ŽIJTE JÓGU PLÁN

Celkový čas: 95 minut